SE24P2CTCE
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
NMB Technologies Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SE24P2CTCE
Kaihanga / Waitohu: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga hua BRUSH MOTOR DC 24MM X 40MM
Ngā Rauemi: 1.SE24P2CTCE.pdf2.SE24P2CTCE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SE24P2CTCE
Tau Wae SE24P2CTCE Kaihanga NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga BRUSH MOTOR DC 24MM X 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10873 pcs Pepa Raraunga 1.SE24P2CTCE.pdf2.SE24P2CTCE.pdf
Taumaha 0.185 lb (83.91g) Putanga - Kua tohua 24VDC
Momo DC Motor Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) 2.83 / 20
Torque - Max Momentary (i-i / mNm) - Kāhua Whakamutunga Connector
Rahi / Rahi Square - 0.945" x 0.945" (24.00mm x 24.00mm) Raupapa -
RPM 7770 RPM Mana - Ka tohua -
Ētahi Ingoa P121383
SE24P2CTC
SE24P2CTC-ND
Tae Mahi -
Te Whakaritea o te Mokowai Horo 0.630" (16.00mm) Momo Momo Brushed
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te roa - Tae me te Whakanui 0.984" (25.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautaki Whakaiti Kino - Mahinga Standard
Ngā āhuatanga - Momo Kuputuhi -
Taitapa - Tae 0.098" (2.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Brushed DC Motor Standard 7770 RPM 24VDC