SE24A2LTC
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
SE24A2LTC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SE24A2LTC
Kaihanga / Waitohu: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga hua STANDARD MOTOR 2987 RPM 12VDC
Ngā Rauemi: 1.SE24A2LTC.pdf2.SE24A2LTC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SE24A2LTC
Tau Wae SE24A2LTC Kaihanga NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga STANDARD MOTOR 2987 RPM 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2644 pcs Pepa Raraunga 1.SE24A2LTC.pdf2.SE24A2LTC.pdf
Taumaha 0.232 lb (105.23g) Putanga - Kua tohua 12VDC
Momo DC Motor Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) 4.25 / 30
Torque - Max Momentary (i-i / mNm) - Kāhua Whakamutunga Solder Tab
Rahi / Rahi Square - 0.945" x 0.945" (24.00mm x 24.00mm) Raupapa SE24
RPM 2987 RPM Mana - Ka tohua -
Tae Mahi - Te Whakaritea o te Mokowai Horo 0.630" (16.00mm)
Momo Momo Brushed Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te roa - Tae me te Whakanui 0.787" (20.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautaki Whakaiti Kino -
Mahinga Standard Ngā āhuatanga -
Momo Kuputuhi - Taitapa - Tae 0.098" (2.50mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Brushed DC Motor Standard 2987 RPM 12VDC Whakaaetanga -