FBA08T24H
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
FBA08T24H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FBA08T24H
Kaihanga / Waitohu: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.FBA08T24H.pdf2.FBA08T24H.pdf3.FBA08T24H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FBA08T24H
Tau Wae FBA08T24H Kaihanga NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5243 pcs Pepa Raraunga 1.FBA08T24H.pdf2.FBA08T24H.pdf3.FBA08T24H.pdf
Whānui 15.00mm Taumaha 0.154 lb (69.85g)
Waahi Ngaohiko 14 ~ 27.6VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.126 in H2O (31.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa FBA
RPM 3100 RPM Mana (Watts) 2.64W
Ētahi Ingoa FBA 08T24H
FBA-08T24H
P9735
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 34.0 dB Rauemi - Tae -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.110A He momo kai Hydro-wave (HWB)