FBA08T12H
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
NMB Technologies Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FBA08T12H
Kaihanga / Waitohu: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.FBA08T12H.pdf2.FBA08T12H.pdf3.FBA08T12H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FBA08T12H
Tau Wae FBA08T12H Kaihanga NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4368 pcs Pepa Raraunga 1.FBA08T12H.pdf2.FBA08T12H.pdf3.FBA08T12H.pdf
Whānui 15.00mm Taumaha 0.154 lb (69.85g)
Waahi Ngaohiko 7 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.126 in H2O (31.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa FBA
RPM 3100 RPM Mana (Watts) 2.40W
Ētahi Ingoa FBA 08T12H
FBA-08T12H
P9733
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 34.0 dB Rauemi - Tae -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.200A He momo kai Hydro-wave (HWB)