FBA06T24H
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
NMB Technologies Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FBA06T24H
Kaihanga / Waitohu: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.FBA06T24H.pdf2.FBA06T24H.pdf3.FBA06T24H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FBA06T24H
Tau Wae FBA06T24H Kaihanga NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4675 pcs Pepa Raraunga 1.FBA06T24H.pdf2.FBA06T24H.pdf3.FBA06T24H.pdf
Whānui 15.00mm Taumaha 0.111 lb (50.35g)
Waahi Ngaohiko 14 ~ 27.6VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.187 in H2O (46.6 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa FBA
RPM 4200 RPM Mana (Watts) 1.99W
Ētahi Ingoa FBA 06T24H
FBA-06T24H
P9727
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 32.0 dB Rauemi - Tae -
Tuhinga - Tae - Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.083A He momo kai Hydro-wave (HWB)