FBA06T12L
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
NMB Technologies Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FBA06T12L
Kaihanga / Waitohu: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.FBA06T12L.pdf2.FBA06T12L.pdf3.FBA06T12L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FBA06T12L
Tau Wae FBA06T12L Kaihanga NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5006 pcs Pepa Raraunga 1.FBA06T12L.pdf2.FBA06T12L.pdf3.FBA06T12L.pdf
Whānui 15.00mm Taumaha 0.111 lb (50.35g)
Waahi Ngaohiko 7 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa FBA
RPM 3200 RPM Mana (Watts) 1.06W
Ētahi Ingoa FBA 06T12L
FBA-06T12L
FBA06T121
P9724
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 24.0 dB Rauemi - Tae -
Tuhinga - Tae - Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.088A He momo kai Hydro-wave (HWB)