FAL6F12LH
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
FAL6F12LH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FAL6F12LH
Kaihanga / Waitohu: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga hua FAN BLOWER 109X28.1MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.FAL6F12LH.pdf2.FAL6F12LH.pdf3.FAL6F12LH.pdf4.FAL6F12LH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FAL6F12LH
Tau Wae FAL6F12LH Kaihanga NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga FAN BLOWER 109X28.1MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 28.10mm Taumaha 0.551 lb (249.93g)
Waahi Ngaohiko 7 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.709 in H2O (176.6 Pa)
Rahi / Rahi Rectangular/Rounded - 109mm L x 111.4mm H Raupapa FAL-6F
RPM 2550 RPM Mana (Watts) 6.00W
Ētahi Ingoa FAL 6F12LH
FAL-6F12LH
P9754
Tae Mahi 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Poaka 45.0 dB Rauemi - Tae -
Tuhinga - Tae - Life @ Temp. 30000 Hrs @ 25°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Blower
Whakatauranga onamata 0.5A He momo kai Hydro-wave (HWB)
Whakaaetanga CSA, UL Te rere o te hau 23.0 CFM (0.644m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FAL5F12LL
FAL5F12LL
Kaihanga: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga: FAN BLOWER 76X28MM 12VDC WIRE