FAL5F12LH
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
FAL5F12LH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FAL5F12LH
Kaihanga / Waitohu: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga hua FAN BLOWER 76X28MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.FAL5F12LH.pdf2.FAL5F12LH.pdf3.FAL5F12LH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FAL5F12LH
Tau Wae FAL5F12LH Kaihanga NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga FAN BLOWER 76X28MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5411 pcs Pepa Raraunga 1.FAL5F12LH.pdf2.FAL5F12LH.pdf3.FAL5F12LH.pdf
Whānui 28.00mm Taumaha 0.22 lb (99.79g)
Waahi Ngaohiko 7 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.393 in H2O (98.0 Pa)
Rahi / Rahi Square/Rounded - 76mm L x 76mm H Raupapa FAL-5F
RPM 2900 RPM Mana (Watts) 2.40W
Ētahi Ingoa FAL 5F12LH
FAL-5F12LH
P9756
Tae Mahi 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Poaka 36.0 dB Rauemi - Tae -
Tuhinga - Tae - Life @ Temp. 40000 Hrs @ 25°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Blower
Whakatauranga onamata 0.200A He momo kai Hydro-wave (HWB)