M2012TXW30
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M2012TXW30
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: M2012TXW30.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M2012TXW30
Tau Wae M2012TXW30 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20845 pcs Pepa Raraunga M2012TXW30.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa M Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 50,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 25,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPDT 6A (AC), 4A (DC) 125V Through Hole, Right Angle Whakatauranga onamata 6A (AC), 4A (DC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo - Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Actuator Arm, Cap Required Te Waitohu Mahi Varies by Cap
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M2012TXW30-DH
M2012TXW30-DH
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
I roto i te taonga: 21573 pcs
Tikiake: M2012TXW30-DH.pdf
RFQ
M2012TXW26-FF
M2012TXW26-FF
Kaihanga: NKK Switches
I roto i te taonga: 31080 pcs
Tikiake: M2012TXW26-FF.pdf
RFQ
M2012TXW30-GA
M2012TXW30-GA
Tikiake: M2012TXW30-GA.pdf
M2012TXW30/UC-DA
M2012TXW30/UC-DA
Tikiake: M2012TXW30/UC-DA.pdf
M2012TXW30-FA
M2012TXW30-FA
Tikiake: M2012TXW30-FA.pdf
M2012TXW25-DA
M2012TXW25-DA
Tikiake: M2012TXW25-DA.pdf
M2012TXW26
M2012TXW26
Tikiake: M2012TXW26.pdf
M2012TXW30-DC
M2012TXW30-DC
Tikiake: M2012TXW30-DC.pdf
M2012TXW26-DA
M2012TXW26-DA
Tikiake: M2012TXW26-DA.pdf
M2012TXW25
M2012TXW25
Tikiake: M2012TXW25.pdf
M2012TXW30-DA
M2012TXW30-DA
Tikiake: M2012TXW30-DA.pdf
M2012TXW26-FA
M2012TXW26-FA
Tikiake: M2012TXW26-FA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel