M2012TXW30-DA
NKK SwitchesNKK Switches
M2012TXW30-DA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M2012TXW30-DA
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: M2012TXW30-DA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M2012TXW30-DA
Tau Wae M2012TXW30-DA Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28781 pcs Pepa Raraunga M2012TXW30-DA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa M Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 360-2253
M2012TXW30-DA-RO
M2012TXW30-DA-RO-ND
M2012TXW30DA
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 50,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Te Oranga Rawa 25,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPDT 6A (AC), 4A (DC) 125V Through Hole, Right Angle
Whakatauranga onamata 6A (AC), 4A (DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Black