JWM11RHH
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JWM11RHH
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Ngā Rauemi: JWM11RHH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JWM11RHH
Tau Wae JWM11RHH Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPST 10A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14059 pcs Pepa Raraunga JWM11RHH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Whakawhiti Mahinga On-Off Raupapa JW
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 24.00mm x 15.40mm Packaging Bulk
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Momo Tae Panel Mount, Snap-In
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 25,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Dust Proof Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Te Oranga Rawa 25,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPST 10A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In
Whakatauranga onamata 10A (AC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Gray
Takahanga SPST Momo Kaihoko Concave (Curved)
Te Waitohu Mahi No Marking
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JWM11RC1A
JWM11RC1A
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
I roto i te taonga: 13442 pcs
Tikiake: JWM11RC1A.pdf
RFQ
JWM12RA2A
JWM12RA2A
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SPDT 10A 125V
I roto i te taonga: 11880 pcs
Tikiake: JWM12RA2A.pdf
RFQ
JWM11RHH/UCV
JWM11RHH/UCV