JWM11RC2A
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JWM11RC2A
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Ngā Rauemi: JWM11RC2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JWM11RC2A
Tau Wae JWM11RC2A Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPST 10A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15436 pcs Pepa Raraunga JWM11RC2A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Whakawhiti Mahinga On-Off Raupapa JW
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 24.00mm x 15.40mm Packaging Bulk
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Momo Tae Panel Mount, Snap-In
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 25,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Dust Proof Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Te Oranga Rawa 25,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPST 10A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In
Whakatauranga onamata 10A (AC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Red