JWM11RAA
NKK SwitchesNKK Switches
JWM11RAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JWM11RAA
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Ngā Rauemi: JWM11RAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JWM11RAA
Tau Wae JWM11RAA Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPST 10A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23819 pcs Pepa Raraunga JWM11RAA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Whakawhiti Mahinga On-Off Raupapa JW
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 24.00mm x 15.40mm Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 360-1482 Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 25,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Dust Proof
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 25,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPST 10A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In Whakatauranga onamata 10A (AC)