JWM11RA2H
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JWM11RA2H
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Ngā Rauemi: JWM11RA2H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JWM11RA2H
Tau Wae JWM11RA2H Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPST 10A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15213 pcs Pepa Raraunga JWM11RA2H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Whakawhiti Mahinga On-Off Raupapa JW
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 24.00mm x 15.40mm Packaging Bulk
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Momo Tae Panel Mount, Snap-In
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 25,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Dust Proof
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 25,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPST 10A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In Whakatauranga onamata 10A (AC)