MPD5S025S
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MPD5S025S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPD5S025S
Kaihanga / Waitohu: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga hua DC DC CNVRTR 1.8V 3.3V 2.5V 6W
Ngā Rauemi: MPD5S025S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPD5S025S
Tau Wae MPD5S025S Kaihanga Murata Power Solutions
Whakaahuatanga DC DC CNVRTR 1.8V 3.3V 2.5V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5825 pcs Pepa Raraunga MPD5S025S.pdf
Putanga - Whakaputa 3 2.5V Putanga - Mahi 2 3.3V
Putanga - Whakaputa 1 1.8V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 1.32" L x 0.27" W x 0.75" H (33.5mm x 6.8mm x 19.0mm) Raupapa MPD
Mana (Watts) 6W Packaging Tray
Paa / Case 16-SIP Module, 15 Leads Ētahi Ingoa 490-4996
MPD5S025S-ND
Tae Mahi 0°C ~ 85°C Tau o nga Hua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 82% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 3 Output 1.8V 3.3V 2.5V 1.6A, 1.6A, 300mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.6A, 1.6A, 300mA Nga tono ITE (Commercial)