MPD5D017S
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MPD5D017S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPD5D017S
Kaihanga / Waitohu: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Ngā Rauemi: MPD5D017S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPD5D017S
Tau Wae MPD5D017S Kaihanga Murata Power Solutions
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5402 pcs Pepa Raraunga MPD5D017S.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.06" L x 0.57" W x 0.17" H (26.8mm x 14.6mm x 4.4mm)
Raupapa MPD Mana (Watts) 5W
Packaging Tray Paa / Case 7-SMD Module
Ētahi Ingoa 490-4580 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.5A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.5A