MGJ6D051505WMC-R7
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MGJ6D051505WMC-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MGJ6D051505WMC-R7
Kaihanga / Waitohu: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V -5V 6W
Ngā Rauemi: MGJ6D051505WMC-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
50 pcs
125 pcs
250 pcs
625 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGJ6D051505WMC-R7
Tau Wae MGJ6D051505WMC-R7 Kaihanga Murata Power Solutions
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V -5V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7797 pcs Pepa Raraunga MGJ6D051505WMC-R7.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -5V Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 10.2kV Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 9V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.81" L x 1.09" W x 0.36" H (46.0mm x 27.8mm x 9.2mm)
Raupapa MGJ6 Mana (Watts) 6W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 7-SMD Module
Ētahi Ingoa 811-3431-2 Tae Mahi -40°C ~ 105°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off
He pai 77.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -5V 300mA, 300mA 4.5V - 9V Input
Nama - Whakaputa (Max) 300mA, 300mA Nga tono ITE (Commercial)