MGJ6D051505WMC-R13
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MGJ6D051505WMC-R13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MGJ6D051505WMC-R13
Kaihanga / Waitohu: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V -5V 6W
Ngā Rauemi: MGJ6D051505WMC-R13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
140 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGJ6D051505WMC-R13
Tau Wae MGJ6D051505WMC-R13 Kaihanga Murata Power Solutions
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V -5V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8887 pcs Pepa Raraunga MGJ6D051505WMC-R13.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -5V Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 10.2kV Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 9V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.81" L x 1.09" W x 0.36" H (46.0mm x 27.8mm x 9.2mm)
Raupapa MGJ6 Mana (Watts) 6W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 7-SMD Module
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (With Derating) Tau o nga Hua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off He pai 77.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -5V 300mA, 300mA 4.5V - 9V Input Nama - Whakaputa (Max) 300mA, 300mA