22R685MC
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
22R685MC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 22R685MC
Kaihanga / Waitohu: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8MH 77MA 22 OHM SMD
Ngā Rauemi: 22R685MC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22R685MC
Tau Wae 22R685MC Kaihanga Murata Power Solutions
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8MH 77MA 22 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83208 pcs Pepa Raraunga 22R685MC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 2200RM
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 811-2441-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 6.8mH Teitei - Tae (Max) 0.311" (7.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8mH Unshielded Wirewound Inductor 77mA 22 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 22 Ohm Max Whakatauranga onamata 77mA