22R684MC
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
22R684MC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 22R684MC
Kaihanga / Waitohu: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680UH 300MA 2.64 OHM
Ngā Rauemi: 22R684MC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22R684MC
Tau Wae 22R684MC Kaihanga Murata Power Solutions
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 300MA 2.64 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87242 pcs Pepa Raraunga 22R684MC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 2200RM
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 811-2435-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 680µH
Teitei - Tae (Max) 0.311" (7.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 2.64 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.64 Ohm Max
Whakatauranga onamata 300mA I teie nei - Maama -