PRF18BC471QS5RB
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF18BC471QS5RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRF18BC471QS5RB
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603
Ngā Rauemi: 1.PRF18BC471QS5RB.pdf2.PRF18BC471QS5RB.pdf3.PRF18BC471QS5RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRF18BC471QS5RB
Tau Wae PRF18BC471QS5RB Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Raupapa POSISTOR® PRF18/21
Te Tangata Tangata ±50% Resistance @ 25 ° C 470 Ohms
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 490-13398-2
PRF18BC471QS5RB-ND
Tae Mahi -20°C ~ 120°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito PTC Thermistor 470 Ohms 0603 (1608 Metric)