PRF18BC471QB1RB
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF18BC471QB1RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRF18BC471QB1RB
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603
Ngā Rauemi: 1.PRF18BC471QB1RB.pdf2.PRF18BC471QB1RB.pdf3.PRF18BC471QB1RB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRF18BC471QB1RB
Tau Wae PRF18BC471QB1RB Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Raupapa POSISTOR® PRF18/21
Te Tangata Tangata ±50% Resistance @ 25 ° C 470 Ohms
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 490-2464-2 Tae Mahi -20°C ~ 130°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito PTC Thermistor 470 Ohms 0603 (1608 Metric)