NFM15PC474R0J3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM15PC474R0J3D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NFM15PC474R0J3D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 0.47UF 6.3V 0402
Ngā Rauemi: 1.NFM15PC474R0J3D.pdf2.NFM15PC474R0J3D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NFM15PC474R0J3D
Tau Wae NFM15PC474R0J3D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 0.47UF 6.3V 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2583920 pcs Pepa Raraunga 1.NFM15PC474R0J3D.pdf2.NFM15PC474R0J3D.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Rahi Tae - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa EMIFIL®, NFM15
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 490-16920-2
NFM15PC474R0J3D-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Teitei (Max) 0.020" (0.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Feed Through Capacitor 6.3V 2A 30 mOhm 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) (Max) 30 mOhm I teie nei 2A
Te kaha 0.47µF