NFM15PC473C1C3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM15PC473C1C3D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NFM15PC473C1C3D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 0.047UF 16V 0402
Ngā Rauemi: 1.NFM15PC473C1C3D.pdf2.NFM15PC473C1C3D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NFM15PC473C1C3D
Tau Wae NFM15PC473C1C3D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 0.047UF 16V 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2339589 pcs Pepa Raraunga 1.NFM15PC473C1C3D.pdf2.NFM15PC473C1C3D.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Rahi Tae - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa EMIFIL®, NFM15
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga - Teitei (Max) 0.020" (0.50mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF Feed Through Capacitor 16V 1A 40 mOhm 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) (Max) 40 mOhm
I teie nei 1A Te kaha 0.047µF