LXDC55BAAC-158
Murata ElectronicsMurata Electronics
LXDC55BAAC-158 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXDC55BAAC-158
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.8V 5W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXDC55BAAC-158
Tau Wae LXDC55BAAC-158 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.8V 5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29721 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1.8V Momotuhi - Input (Min) 2.7V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 0.225" L x 0.197" W (5.72mm x 5.00mm) Raupapa LXDC55B
Mana (Watts) 5W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 14-SMD Module Ētahi Ingoa 490-5861-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, UVLO
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 3A 2.7V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A Nga tono ITE (Commercial)