LXDC3EP25F-265
Hua Hua
Tau Wae: LXDC3EP25F-265
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2.5V
Ngā Rauemi: 1.LXDC3EP25F-265.pdf2.LXDC3EP25F-265.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXDC3EP25F-265
Tau Wae LXDC3EP25F-265 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68436 pcs Pepa Raraunga 1.LXDC3EP25F-265.pdf2.LXDC3EP25F-265.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 2.5V
Momotuhi - Input (Min) 3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Non-Isolated PoL Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.14" L x 0.13" W x 0.05" H (3.5mm x 3.2mm x 1.3mm) Raupapa LXDC3EP
Paa / Case 9-SMD Module Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO He pai 94%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 1A 3V - 5.5V Input Nama - Whakaputa (Max) 1A