LQH32DN331K23L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32DN331K23L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQH32DN331K23L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 60MA 13 OHM SMD
Ngā Rauemi: LQH32DN331K23L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQH32DN331K23L
Tau Wae LQH32DN331K23L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 60MA 13 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 450939 pcs Pepa Raraunga LQH32DN331K23L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LQH32
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 490-9814-6 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5.6MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 60mA 13 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max Whakatauranga onamata 60mA