LQH32DN2R2M23L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32DN2R2M23L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQH32DN2R2M23L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 600MA 169 MOHM
Ngā Rauemi: LQH32DN2R2M23L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQH32DN2R2M23L
Tau Wae LQH32DN2R2M23L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 600MA 169 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 431726 pcs Pepa Raraunga LQH32DN2R2M23L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LQH32
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 490-9813-2 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 64MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 169 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 169 mOhm Max Whakatauranga onamata 600mA