LQH2MPZ1R5NGRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH2MPZ1R5NGRL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQH2MPZ1R5NGRL
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 790MA 384 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQH2MPZ1R5NGRL.pdf2.LQH2MPZ1R5NGRL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQH2MPZ1R5NGRL
Tau Wae LQH2MPZ1R5NGRL Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 790MA 384 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 414724 pcs Pepa Raraunga 1.LQH2MPZ1R5NGRL.pdf2.LQH2MPZ1R5NGRL.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa LQH2
Ratonga AEC-Q200 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0806 (2016 Metric) Ētahi Ingoa 490-15927-6
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 1.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.95mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 60MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 790mA 384 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC Resistance (DCR) 384 mOhm Max
Whakatauranga onamata 790mA I teie nei - Maama 1.33A