LQH2MPZ1R0NGRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH2MPZ1R0NGRL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQH2MPZ1R0NGRL
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 900MA 300 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQH2MPZ1R0NGRL.pdf2.LQH2MPZ1R0NGRL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQH2MPZ1R0NGRL
Tau Wae LQH2MPZ1R0NGRL Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 900MA 300 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 407852 pcs Pepa Raraunga 1.LQH2MPZ1R0NGRL.pdf2.LQH2MPZ1R0NGRL.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa LQH2
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0806 (2016 Metric) Ētahi Ingoa 490-15926-1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.95mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Wirewound Inductor 900mA 300 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Whakatauranga onamata 900mA I teie nei - Maama 1.55A