GCM31MR71H474KA37L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM31MR71H474KA37L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM31MR71H474KA37L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 50V X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.GCM31MR71H474KA37L.pdf2.GCM31MR71H474KA37L.pdf3.GCM31MR71H474KA37L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM31MR71H474KA37L
Tau Wae GCM31MR71H474KA37L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 50V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 490-8061-2
GCM31MR71H474KA37L-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Te kaha 0.47µF