GCM31MR71E474KA37L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM31MR71E474KA37L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM31MR71E474KA37L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 25V X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.GCM31MR71E474KA37L.pdf2.GCM31MR71E474KA37L.pdf3.GCM31MR71E474KA37L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM31MR71E474KA37L
Tau Wae GCM31MR71E474KA37L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 25V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.47µF Nga tono Automotive