GCM033R71E102KA03D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM033R71E102KA03D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM033R71E102KA03D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 25V X7R 0201
Ngā Rauemi: 1.GCM033R71E102KA03D.pdf2.GCM033R71E102KA03D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM033R71E102KA03D
Tau Wae GCM033R71E102KA03D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 25V X7R 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4478995 pcs Pepa Raraunga 1.GCM033R71E102KA03D.pdf2.GCM033R71E102KA03D.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 490-7995-2
GCM033R71E102KA03D-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) Te kaha 1000pF