GCM033R71C332KA55D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM033R71C332KA55D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCM033R71C332KA55D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 3300PF 16V X7R 0201
Ngā Rauemi: 1.GCM033R71C332KA55D.pdf2.GCM033R71C332KA55D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCM033R71C332KA55D
Tau Wae GCM033R71C332KA55D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 16V X7R 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4316715 pcs Pepa Raraunga 1.GCM033R71C332KA55D.pdf2.GCM033R71C332KA55D.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa GCM
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
Te kaha 3300pF Nga tono Automotive