FSRH091100RN000B
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSRH091100RN000B
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 94 OHM SOLID 4.3MM
Ngā Rauemi: FSRH091100RN000B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSRH091100RN000B
Tau Wae FSRH091100RN000B Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FERRITE CORE 94 OHM SOLID 4.3MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 243918 pcs Pepa Raraunga FSRH091100RN000B.pdf
Momo Round Raupapa FSRH
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.354" Dia (9.00mm)
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga RN Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.169" Dia (4.30mm) Taeha @ Ngaa 94 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 94 Ohm @ 100MHz ID 0.169" Dia (4.30mm) OD 0.354" Dia (9.00mm) Length 0.394" (10.00mm) Hoahoa Solid