FSRH050050RN000B
Murata ElectronicsMurata Electronics
FSRH050050RN000B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSRH050050RN000B
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 64 OHM SOLID 1.4MM
Ngā Rauemi: FSRH050050RN000B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSRH050050RN000B
Tau Wae FSRH050050RN000B Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FERRITE CORE 64 OHM SOLID 1.4MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 671146 pcs Pepa Raraunga FSRH050050RN000B.pdf
Momo Round Raupapa FSRH
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.185" Dia (4.70mm)
Ētahi Ingoa 490-11952
FSRH050050RN000B-ND
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga RN
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.055" Dia (1.40mm)
Taeha @ Ngaa 64 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 64 Ohm @ 100MHz ID 0.055" Dia (1.40mm) OD 0.185" Dia (4.70mm) Length 0.197" (5.00mm)