FSRB100060RTB00B
Hua Hua
Tau Wae: FSRB100060RTB00B
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 316 OHM SOLID 6MM
Ngā Rauemi: FSRB100060RTB00B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSRB100060RTB00B
Tau Wae FSRB100060RTB00B Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FERRITE CORE 316 OHM SOLID 6MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 285914 pcs Pepa Raraunga FSRB100060RTB00B.pdf
Momo Round Raupapa FSRB
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.394" Dia (10.00mm)
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga RT Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa 0.236" (6.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.236" Dia (6.00mm) Taeha @ Ngaa 316 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 316 Ohm @ 100MHz ID 0.236" Dia (6.00mm) OD 0.394" Dia (10.00mm) Length 0.236" (6.00mm) Hoahoa Solid