FSRB090060RNB00B
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSRB090060RNB00B
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 356 OHM SOLID 5MM
Ngā Rauemi: FSRB090060RNB00B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSRB090060RNB00B
Tau Wae FSRB090060RNB00B Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FERRITE CORE 356 OHM SOLID 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 290191 pcs Pepa Raraunga FSRB090060RNB00B.pdf
Momo Round Raupapa FSRB
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.354" Dia (9.00mm)
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga RN Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa 0.236" (6.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.197" Dia (5.00mm) Taeha @ Ngaa 356 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 356 Ohm @ 100MHz ID 0.197" Dia (5.00mm) OD 0.354" Dia (9.00mm) Length 0.236" (6.00mm) Hoahoa Solid