DLP31SN551ML2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP31SN551ML2L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLP31SN551ML2L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 100MA 2LN 550 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.DLP31SN551ML2L.pdf2.DLP31SN551ML2L.pdf3.DLP31SN551ML2L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLP31SN551ML2L
Tau Wae DLP31SN551ML2L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CMC 100MA 2LN 550 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 16V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa DLP31
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1206 (3216 Metric), 4 Leads Ētahi Ingoa 490-4021-6
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 550 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.051" (1.30mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 550 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 3.6 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 3.6 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 100mA Whakaaetanga -