DLP3V3DTZ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DLP3V3DTZ-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLP3V3DTZ-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3.3V 9.3V/9.666V SOT23
Ngā Rauemi: DLP3V3DTZ-7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLP3V3DTZ-7
Tau Wae DLP3V3DTZ-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 3.3V 9.3V/9.666V SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4766 pcs Pepa Raraunga DLP3V3DTZ-7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 9.3V, 9.666V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 4.5V Ngā Hononga Korekore 2
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 372W, 145W Packaging Cut Tape (CT)