DLP2ADA900HL4L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP2ADA900HL4L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLP2ADA900HL4L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 120MA 4LN 90 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.DLP2ADA900HL4L.pdf2.DLP2ADA900HL4L.pdf3.DLP2ADA900HL4L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLP2ADA900HL4L
Tau Wae DLP2ADA900HL4L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CMC 120MA 4LN 90 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Raupapa DLP2A
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0804 (2010 Metric), 8 Lead Ētahi Ingoa 490-11096-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 90 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.036" (0.92mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 120mA DCR 1.75 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 1.75 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 120mA Whakaaetanga -