DLP2ADA670HL4L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP2ADA670HL4L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLP2ADA670HL4L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 130MA 4LN 67 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.DLP2ADA670HL4L.pdf2.DLP2ADA670HL4L.pdf3.DLP2ADA670HL4L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLP2ADA670HL4L
Tau Wae DLP2ADA670HL4L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CMC 130MA 4LN 67 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Raupapa DLP2A
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0804 (2010 Metric), 8 Lead Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 67 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.036" (0.92mm) Pepa Tae Signal Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 67 Ohms @ 100MHz 130mA DCR 1.25 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max) 1.25 Ohm Whakatauranga onamata (Max) 130mA