DHSF44F461ZD2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DHSF44F461ZD2B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DHSF44F461ZD2B
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 460PF 30KV Z5U DISK
Ngā Rauemi: 1.DHSF44F461ZD2B.pdf2.DHSF44F461ZD2B.pdf3.DHSF44F461ZD2B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DHSF44F461ZD2B
Tau Wae DHSF44F461ZD2B Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 460PF 30KV Z5U DISK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 30000V (30kV) Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi 0.945" Dia (24.00mm) Raupapa DHS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Disk, Metal Fitting - Threaded Tae Mahi 10°C ~ 85°C
Momo Tae Requires Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.398" (35.50mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Whakaahuatanga Taipitopito 460pF -20%, +80% 30000V (30kV) Ceramic Capacitor Z5U Disk, Metal Fitting - Threaded
Te kaha 460pF Nga tono General Purpose