DHSF44F252ZRXB
Murata ElectronicsMurata Electronics
DHSF44F252ZRXB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DHSF44F252ZRXB
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 2500PF 30KV Z5V DISK
Ngā Rauemi: 1.DHSF44F252ZRXB.pdf2.DHSF44F252ZRXB.pdf3.DHSF44F252ZRXB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DHSF44F252ZRXB
Tau Wae DHSF44F252ZRXB Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 2500PF 30KV Z5V DISK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 30000V (30kV) Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Z5V
Rahi / Rahi 2.047" Dia (52.00mm) Raupapa DHS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Disk, Metal Fitting - Threaded Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Requires Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.398" (35.50mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Whakaahuatanga Taipitopito 2500pF -20%, +80% 30000V (30kV) Ceramic Capacitor Z5V Disk, Metal Fitting - Threaded
Te kaha 2500pF Nga tono General Purpose