DHS4E4D281KC2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DHS4E4D281KC2B
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 280PF 20KV N4700 DISK
Ngā Rauemi: 1.DHS4E4D281KC2B.pdf2.DHS4E4D281KC2B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DHS4E4D281KC2B
Tau Wae DHS4E4D281KC2B Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 280PF 20KV N4700 DISK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3908 pcs Pepa Raraunga 1.DHS4E4D281KC2B.pdf2.DHS4E4D281KC2B.pdf
Putanga - Kua tohua 20000V (20kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema N4700
Rahi / Rahi 0.787" Dia x 1.004" L (20.00mm x 25.50mm) Raupapa DHS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Disk, Metal Fitting - Threaded Tae Mahi 20°C ~ 85°C
Momo Tae Requires Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Whakaahuatanga Taipitopito 280pF ±10% 20000V (20kV) Ceramic Capacitor N4700 Disk, Metal Fitting - Threaded
Te kaha 280pF Nga tono General Purpose