DHS4E4D142MLXB
Murata ElectronicsMurata Electronics
DHS4E4D142MLXB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DHS4E4D142MLXB
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 1400PF 20KV N4700 DISK
Ngā Rauemi: 1.DHS4E4D142MLXB.pdf2.DHS4E4D142MLXB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DHS4E4D142MLXB
Tau Wae DHS4E4D142MLXB Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 1400PF 20KV N4700 DISK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4155 pcs Pepa Raraunga 1.DHS4E4D142MLXB.pdf2.DHS4E4D142MLXB.pdf
Putanga - Kua tohua 20000V (20kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema N4700
Rahi / Rahi 1.496" Dia x 1.004" L (38.00mm x 25.50mm) Raupapa DHS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Disk, Metal Fitting - Threaded Ētahi Ingoa 490-12588
DHS4E4D142MLXB-ND
Tae Mahi 20°C ~ 85°C Momo Tae Requires Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Whakaahuatanga Taipitopito 1400pF ±20% 20000V (20kV) Ceramic Capacitor N4700 Disk, Metal Fitting - Threaded Te kaha 1400pF