DEHR33F331KA3B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEHR33F331KA3B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DEHR33F331KA3B
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 3.15KV RADIAL
Ngā Rauemi: 1.DEHR33F331KA3B.pdf2.DEHR33F331KA3B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DEHR33F331KA3B
Tau Wae DEHR33F331KA3B Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 3.15KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 477793 pcs Pepa Raraunga 1.DEHR33F331KA3B.pdf2.DEHR33F331KA3B.pdf
Putanga - Kua tohua 3150V (3.15kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema R
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa DEH
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 490-4138
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Low Dissipation Factor
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 3150V (3.15kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc Te kaha 330pF