DEHR33F272KB4B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEHR33F272KB4B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DEHR33F272KB4B
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 2700PF 3.15KV RADIAL
Ngā Rauemi: 1.DEHR33F272KB4B.pdf2.DEHR33F272KB4B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DEHR33F272KB4B
Tau Wae DEHR33F272KB4B Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 2700PF 3.15KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85458 pcs Pepa Raraunga 1.DEHR33F272KB4B.pdf2.DEHR33F272KB4B.pdf
Putanga - Kua tohua 3150V (3.15kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema R
Rahi / Rahi 0.748" Dia (19.00mm) Raupapa DEH
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
Ngā āhuatanga High Voltage, Low Dissipation Factor Whakaahuatanga Taipitopito 2700pF ±10% 3150V (3.15kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
Te kaha 2700pF Nga tono General Purpose