DEF2CLH100JN3A
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEF2CLH100JN3A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DEF2CLH100JN3A
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 10PF 6.3KV C0H RADIAL
Ngā Rauemi: DEF2CLH100JN3A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DEF2CLH100JN3A
Tau Wae DEF2CLH100JN3A Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 6.3KV C0H RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 312146 pcs Pepa Raraunga DEF2CLH100JN3A.pdf
Putanga - Kua tohua 6300V (6.3kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0H
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa DEF
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Whakaahuatanga Taipitopito 10pF ±5% 6300V (6.3kV) Ceramic Capacitor C0H Radial, Disc
Te kaha 10pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DEF2CLH090DA3B
DEF2CLH090DA3B
Kaihanga: Murata Electronics North America
Whakaahuatanga: CAP CER 9PF 6.3KV C0H RADIAL
I roto i te taonga: 400476 pcs
Tikiake:
RFQ
DEF2CLH100JA3B
DEF2CLH100JA3B
Whakaahuatanga: CAP CER 10PF 6.3KV C0H RADIAL
I roto i te taonga: 406325 pcs
Tikiake:
RFQ
DEF9PTI
DEF9PTI
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 9 M SOD FLOA G TIN IND
DEF2CLH090DJ3B
DEF2CLH090DJ3B
Kaihanga: Murata Electronics
Tikiake: DEF2CLH090DJ3B.pdf
DEF2CLH100JJ3B
DEF2CLH100JJ3B
Kaihanga: Murata Electronics
Tikiake: DEF2CLH100JJ3B.pdf
DEF9P
DEF9P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT
DEF2CLH090DN3A
DEF2CLH090DN3A
Tikiake: DEF2CLH090DN3A.pdf
DEF9S
DEF9S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 9 F SOD FLOA G ZINC
DEF9PII
DEF9PII
Whakaahuatanga: DSUB 9 M SOD FLOA TIN ZINC
DEF9PV
DEF9PV
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN DSUB PLUG 9POS PNL MNT SLDR
DEF9PU
DEF9PU
Whakaahuatanga: DSUB 9 M PCB STR FLO G ZINC
DEF2CLH080DN3A
DEF2CLH080DN3A
Whakaahuatanga: CAP CER 8PF 6.3KV C0H RADIAL
Tikiake: DEF2CLH080DN3A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel