DEF2CLH100JA3B
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
DEF2CLH100JA3B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DEF2CLH100JA3B
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP CER 10PF 6.3KV C0H RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DEF2CLH100JA3B
Tau Wae DEF2CLH100JA3B Kaihanga Murata Electronics North America
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 6.3KV C0H RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 406325 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 6300V (6.3kV) Te manawanui 10pF
Te matotoru (Max) C0H Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa DEF
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari Radial, Disc
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga DEF2CLH100JA3B Te Kāhua Ara -
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore Straight Whakaahua nui 10pF ±5% 6300V (6.3kV) Ceramic Capacitor C0H Radial, Disc
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga CAP CER 10PF 6.3KV C0H RADIAL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DEF9PU
DEF9PU
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 9 M PCB STR FLO G ZINC
I roto i te taonga: 5422 pcs
Tikiake:
RFQ
DEF2CLH080DN3A
DEF2CLH080DN3A
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: CAP CER 8PF 6.3KV C0H RADIAL
I roto i te taonga: 319564 pcs
Tikiake: DEF2CLH080DN3A.pdf
RFQ
DEF2CLH100JN3A
DEF2CLH100JN3A
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: CAP CER 10PF 6.3KV C0H RADIAL
Tikiake: DEF2CLH100JN3A.pdf
DEF9P
DEF9P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT